email: agasport@akcja.pl tel.: 12 641 68 03 Godziny otwarcia: Pon-Pt: 11-19 , Sob: 10-15

Czym się zajmujemy?

sklep Aga-Sport

Sprzedaż i doradztwo

Chcesz dokonać zakupu, ale nie za bardzo wiesz jak się za to zabrać? W takim razie zapraszamy do naszego sklepu, gdzie wykwalifikowany personel bez problemu dobierze sprzed narciarski i rowerowy do Twoich potrzeb.

serwis

Serwis rowerowo-narciarski

Oprócz sprzedaży zajmujemy się także serwisem zarówno rowerowym jak i narciarskim. Chcesz zacząć nowy sezon ze sprawnym sprzętem? W takim razie musisz nas odwiedzić! Do zobaczenia.

sklep internetowy

Sprzedaż Online

Oprócz sprzedaży w sklepie stacjonarnym, prowadzimy sprzedaż w naszym sklepie online. Nie trać czasu i już teraz sprawdź nasz asortyment.

Sklep internetowy

Kontakt

email: agasport@akcja.pl

kom.: +48 641 68 03

tel.: +48 12 641 68 03

Aga - Sport

os. Dywizjonu 303 31i

31-864 Kraków

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-19:00

Sob: 10:00-15:00

Trochę więcej o nas

Aga-Sport Kraków

AGA – SPORT powstała w 1993r. i rozrastała równocześnie z rozwijającym się rynkiem rowerowym i narciarskim w Polsce. Początki były trudne , ale wraz ze zmieniającymi się potrzebami, AGA – SPORT zmieniała swój profil odpowiednio do potrzeb klienta. W sezonie zimowym oferujemy państwu sprzęt narciarski biegowy. Jesteśmy autoryzowanym dilerem marki Rossignol, Blizzard, Fisher, Technica, Arctica, Reusch, Brubeck, Uvex, w Polsce. Oferujemy państwu narty zjazdowe Rossignol i Blizzard oraz narty biegowe marki Rossignol i Fisher. Biegówki tych firm są produktami bardzo wysokiej jakości. Bieganie na nartach biegowych staję się coraz bardziej popularną formą rekreacji zimowej. Sport ten pobudza wszystkiego partie mięsni. Zaletą nart biegowych jest to, że o wysiłku decydujesz sam, a dodatkową atrakcją jest możliwość podziwiania otaczającej przyrody. Dużą część popularności narciarstwa biegowego zawdzięczamy dużym sukcesom naszej biegaczki i mistrzyni świata Justynie Kowalczyk. Jesteśmy dystrybutorem marek: Trek, Merida, Shimano, Sram, Tioga, Cateye, Maxxis oraz wiele innych. Zapewniamy naszym klientom serwis rowerowy gwarancyjny i pogwarancyjny na jak najwyższym poziomie.

Czytaj dalej...
merida trek rossignol bontrager giro shimano