DAMSKIE

Zjeżdżanie po stoku to sama przyjemność, jednak angażując się w ten sport nie można zapomnieć o całym szeregu akcesoriów. Jednym z nich są gogle narciarskie, chroniące oczy przed światłem odbijanym od śniegu. Zachęcamy do przeglądnięcia jakie wersje damskie można znaleźć w krakowskim sklepie Agasport – tym bardziej, ze zebraliśmy na naszych półkach naprawdę dobrze wykonane modele takich marek, jak Rossignol i Poc. Gogle narciarskie damskie, które można u nas nabyć są wykonane w taki sposób, aby ich noszenie było maksymalnie wygodne, a jednocześnie ich kolorystyka jest tak przemyślana, by dobrze pasowały do reszty stroju narciarskiego.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij