MĘSKIE

Jeżeli wybierasz się na narty, koniecznie pamiętaj o bezpieczeństwie i zaopatrz się w kask narciarski. Oczywiście wybierając takowy najlepiej skupić się na modelach zapewniających nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę – i właśnie takie kaski narciarskie męskie można znaleźć w sklepie Aga Sport. Są one lekkie i wyłożone wkładkami poprawiającymi komfort (w niektórych modelach posiadają nawet dodatkową powłokę antybakteryjną). Zamontowane w nich regulowane paski pozwalają na takie dopasowanie, by dobrze się trzymały na głowie.

 

Kaski narciarskie, które sprowadzamy to głównie modele firmy Rossignol I POC, cechują się ciekawym projektem wizualnym (zarówno w ciemnej, ja i jasnej kolorystyce), ale przede wszystkim sprawdzają się w praktyce, w czasie zjazdów na stoku.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij