MĘSKIE

Jeśli narty są Twoją pasją, powinieneś zadbać nie tylko o same „deski” i kijki, lecz również o cały komplet pozostałych akcesoriów, z odzieżą i elementami ochronnymi włącznie. Gogle narciarskie są przy tym o tyle istotne, że dzięki nim można zabezpieczyć swój wzrok przed odbiciami światła od powierzchni śniegu i lodu, co na stokach zjazdowych jest przecież częste.

 

Agasport jako sklep narciarski zapewnia zarówno gogle narciarskie męskie, jak i damskie. W tej kategorii prezentujemy te pierwsze, przede wszystkim te markowane przez Rossignol i Poc, czyli firmy posiadające spore doświadczenie w produkcji sprzętu narciarskiego.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij