POKROWCE

W trakcie przenoszenia, czy transportowania nart łatwo je zarysować. Trzymając je na balkonie lub w piwnicy również naraża się na warunki zewnętrzne. Jeśli więc chcesz, aby Twój sprzęt narciarski jak najdłużej dobrze się prezentował, zapewnij mu odpowiednią ochronę, na przykład stosując pokrowce na narty oraz torby na buty narciarskie.

 

Te, które są dostępne na naszych półkach, zostały wyprodukowane przez obeznane w akcesoriach narciarskich firmy Rossignol. Ich kształt jest dostosowany do sprzętu, dla których je przeznaczono. Z kolei materiał, z których je wykonano idealnie chroni przed dostępem wilgoci. W ofercie znajdują się również pokrowce na snowboard.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij