UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Buty narciarskie

Przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz chłopców i dziewczynek buty narciarskie Lange, Rossignol i Dalbello charakteryzują się wyjątkowym komfortem podczas jazdy oraz podczas chodzenia. Ich specjalne wyprofilowanie sprawia, że stopa nie męczy się i nie jest mocno obciążona nawet podczas długiej jazdy.

 

Poszczególne modele butów narciarskich przeznaczone są zarówno dla narciarzy początkujących, szlifujących swoje umiejętności na łagodnych stokach, jak i dla narciarzy średniozaawansowanych i zaawansowanych, którzy wolą szaleć na stokach o średnim i dużym nachyleniu.

 

Są u nas także buty narciarskie, które można wykorzystywać także do jazdy poza wyznaczonymi trasami. Klamry butów umożliwiają regulowanie szerokości wewnątrz buta i na dokładne dopasowanie go zarówno do szczupłych, jak i tęższych łydek.

 

Co to jest bootfitting?

Dlaczego bootfitting jest Ci potrzebny?

Najprościej mówiąc bootfitting jest to złożony proces polegający na dopasowaniu masowo produkowanych butów narciarskich do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Każdy z nas ma wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju stopy. Mimo tego wszyscy kupujemy na co dzień buty szablonowe, masowo produkowane, które dobieramy wyłącznie na podstawie przybliżonej długości wkładki wewnętrznej. Kwestie doboru odpowiednich butów narciarskich są zdecydowanie bardziej skomplikowane. Przynajmniej powinny być, kiedy w ich wyborze pomaga bootfitter. Tak naprawdę bardzo rzadko zdarza się, że buty ściągnięte z półki leżą idealnie na nogach, a znalezienie perfekcyjnych dla siebie bez pomocy specjalisty jest niemal niemożliwe.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij