UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

OŚWIETLENIE ROWEROWE

Przednie i tylne oświetlenie rowerowe pomaga w bezpiecznym użytkowaniu roweru o każdej porze dnia i nocy, także na nieoświetlonym terenie, oraz w każdych warunkach atmosferycznych. Wydajne przednie lampki rowerowe zapewniają szeroki strumień światła oraz pozwalają na wykorzystywanie ich średnio przez około 80 godzin w ciągłym trybie świecenia lub przez około 320 godzin w trybie pulsującym.

 

Lampki tylne wyróżniają się natomiast ulepszoną optyką i kątem widzenia, które sprawiają, że rowerzysta jest widoczny dla samochodów z większej odległości. W zestawach tylnego oświetlenia rowerowego można znaleźć części do montażu lampki w różnych miejscach roweru. Przednie i tylne oświetlenie rowerowe jest zasilane za pomocą baterii AA lub AAA.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij