UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Wkładki sidas

Sidas – wkładki do butów narciarskich na miarę potrzeb każdego zawodnika

Podczas każdej jazdy na nartach niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie butów narciarskich, które zapewnią komfort i kontrolę nad ruchami na stoku. Niestety, nawet najlepiej dopasowane buty mogą okazać się niewystarczające, jeśli chodzi o utrzymanie ciepła i wygody przez cały dzień na śniegu. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będą wkładki do butów narciarskich Sidas, które mogą zapewnić dodatkową izolację termiczną oraz komfort dla stóp.

W ofercie naszego sklepu internetowego Aga Sport przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów narciarskich, w tym m.in. wkładki Sidas, które zapobiegają uczuciu zmęczenia stóp, chronią skórę przed otarciami i podrażnieniami, a przy tym zmniejszają ryzyko powstawania przeciążeń układu ruchu. Dysponujemy kilkoma rodzajami wkładek Sidas do butów narciarskich, które różnią się wysokością podparcia łuku podłużnego.

Specjalistyczne wkładki do butów Sidas – co dają?

Jedną z najważniejszych korzyści, jakie daje stosowanie odpowiednio dobranych wkładek do butów narciarskich Sidas, jest możliwość stabilizacji łuku podłużnego stopy. Akcesoria te pozwalają na bezpośrednie przekazywanie impulsu ze stopy na but narciarski, jak również na nartę – bez utraty energii potrzebnej do obniżenia sklepienia podłużnego. Wkładki do butów Sidas wykonane są ze specjalnego, sztywnego materiału, który gwarantuje łukom stopy optymalne wsparcie, a przy tym zapobiega opóźnieniom pomiędzy reakcją stopy a zmianą ustawienia narty.

Stosowanie wkładek narciarskich Sidas jest szczególnie ważne dla osób z problemem stopy płasko-koślawej, gdzie łuk podłużny zbyt mocno się wypłaszcza, a tylna część stopy pochyla do środka. Stabilizacja stopy za pomocą takiej wkładki pozwala więc ograniczyć ruch nadpronacji, co przekłada się na zwiększony komfort podczas jazdy.

Warto również dodać, że wkładki do butów narciarskich Sidas gwarantują także równomierne podparcie stopy na całej powierzchni oraz zapobiegają przesuwaniu się jej w bucie, ograniczając tym samym powstawanie mikrourazów, otarć i odcisków na skórze.

Sidas – wkładki do butów narciarskich dla każdego

Wkładki Sidas to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w przypadku wszystkich grup zawodników. największe korzyści zyskają dzięki nim zawodowi narciarze, którzy zyskują tym samym lepszą precyzję sterowania nartami oraz ochronę przed przeciążeniami. Jest to również idealna opcja dla rekreacyjnych zawodników, którym zależy na komforcie i lepszym „czuciu” buta w trakcie jazdy.

Ze względu na zapewnienie dodatkowej izolacji termicznej wkładki narciarskie Sidas są też świetnym rozwiązaniem dla osób z problemem marznących stóp. Co ważne, w ofercie Sidas znaleźć można też podgrzewane wkładki narciarskie, które poprzez regulację intensywności ciepła zapewniają stopom optymalną temperaturę i komfort cieplny. I na koniec wkładki Sidas to sprawdzony wybór dla osób, które często cierpią z powodu dolegliwości bólowych odczuwanych w obrębie stopy podczas jazdy na nartach. Specjalnie opracowana konstrukcja wkładek pozwala w pewnym zakresie załagodzić nieprzyjemny ból, zwiększając tym samym komfort z jazdy.

Wkładki do butów narciarskich Sidas – jakie wybrać?

W Aga Sport oferujemy dwa rodzaje wkładek Sidas – modele z serii Winter 3 Feet oraz 3 Feet Merino, które posiadają wierzchnią warstwę wykonaną z wełny merynosowej. Wszystkie wkładki są dostępne w trzech wariantach, zróżnicowanych ze względu na wysokość podparcia łuku podłużnego:

  • HIGH – wkładki z wysokim podparciem łuku, wskazane w szczególności dla osób ze stopami wydrążonymi;
  • MID – wkładki Sidas ze średnią wysokością podparcia łuku, które odpowiadają na potrzeby osób ze stopami neutralnymi, o prawidłowej budowie;
  • LOW – wkładki do butów Sidas z niskim podparciem łuku podłużnego, które zaprojektowane zostały z myślą o stopach płasko-koślawych oraz tych z płaskostopiem podłużnym.


Przed wyborem konkretnego rozwiązania zawsze warto skonsultować się ze specjalistą, który oceni najpierw kształt stóp narciarza, a dopiero potem dobierze odpowiedni rodzaj wkładek Sidas, które będą dopasowane do wysokości sklepienia podłużnego. Warto pamiętać o tym, że wkładki Sidas do butów narciarskich są odpowiednie tylko dla osób z symetrycznymi stopami, czyli taką samą wysokością łuku podłużnego w prawej i lewej stopie.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Rozmiary wkładki
Producent
zamknij