UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

SHIMANO SERWIS CENTER 
 

Shimano Service Center to globalna sieć niezależnych warsztatów rowerowych.
Łączymy najlepszą obsługę serwisową rowerów z najnowszymi technologiami, zapewniając najwyższą jakość usług.


Serwis rowerowy Kraków Aga-Sport 


Od początku naszej działalności, czyli ponad 25lat, bardzo ważną częścią naszej firmy był profesjonalny serwis rowerowy oferujący kompleksowy zakres usług. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie zostały również docenione przyznaniem statusu Shimano Service Center.  Zbudowaliśmy doświadczony zespół mechaników, który nieustannie podnosi swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Nasze starania wpłyną na Twój komfort, przyjemność z jazdy, długi bezawaryjny okres użytkowania oraz Twoje bezpieczeństwo. Pełen zakres usług serwisowych obejmuje wszystkie rodzaje sprzętu - każdy rower jest traktowany z jednakowym zaangażowaniem i dbałością.

 

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rowerów marki Giant i Merida.

Na serwis rowerowy należy wcześniej umówić wizytę z rowerem w celu dokonania diagnozy i wyceny usługi. 

Zapraszamy do kontaktu w godz. 11.00-19.00

 

 

 

 

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.