UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

HULAJNOGI SCOOT&RIDE

Zespół Scoot & Ride, to prawdopodobnie najbardziej innowacyjna firma produkująca hulajnogi na świecie.

Ten zgrany team, od 2010 roku realizuje swoją pasję, jaką jest projektowanie produktów dla dzieci. Początkowo Christian, Wolfgang, Christoph, Stefan, Ive, Anna i Robert robili wszystko sami. Dzisiaj ich zespół powiększył się m.in. o przyjaciół, znajomych i ich dzieci, poszerzając tym samym dystrybucję, marketing i produkcję.

Hulajnogi i kaski Scoot & Ride tworzone są z myślą o dzieciach w wieku od 1 do ok. 12 lat i zdążyły już zyskać popularność oraz zaufanie w ponad 40 krajach na całym świecie.

JAKOŚĆ

Wszystkie produkty zostały przetestowane przez uznane instytuty badawcze zgodnie z krajowymi wymogami prawnymi i spełniają wymagania przepisów TOY DIRECTIVE 2009-48-EC i REACH. W zależności od kategorii, towary zostały przetestowane zgodnie z co najmniej jedną z następujących norm: EN71 / EN14619 / EN 1078 / ASTM F963 / ASTM F2246 / KC / GMARK / AS-NZS ISO 8124. Po za wymogami prawnymi, produkty Scoot & Ride muszą być zgodne także z filozofią marki, dlatego producent unika PVC i stara się używać tylko materiałów od certyfikowanych dostawców.

PRODUKCJA

Produkcja hulajnóg, i od 2018 roku również kasków, odbywa się w południowych Chinach. Firmą zarządza Mr Lee. Niebawem otwarta zostanie filia w Wietnamie. Druga firma w Hongkongu prowadzi dla marki codzienną komunikację. Wszyscy bezpośredni partnerzy przestrzegają międzynarodowych i dodatkowych, dobrowolnych norm, takich jak ISO 9001, BSCI, ICTI, Bluesign, Ökotex. Przed każdą wysyłką przeprowadzana jest kontrola jakości. Ponadto austriacki zespół Scoot & Ride co drugi miesiąc przyjeżdża na miejsce, żeby osobiście nadzorować produkcję.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Twórcy Scoot & Ride wychodzą z założenia, że przedmioty o długim okresie użytkowania są najmniej szkodliwe dla środowiska, stawiają więc na produkty wielofunkcyjne - 2 w 1. Wykorzystują najlepsze materiały i projektują w taki sposób, aby można je było naprawić. Starają się, w miarę możliwości, wykorzystywać materiały przyjazne dla środowiska lub z recyklingu. W tej koncepcji proekologicznej, ważnym czynnikiem są również efektywne dostawy, dlatego zmieniono sposób pakowania i zoptymalizowano rozmiary kartonów. Celem Scoot & Ride jest dalsze usprawnienie bezpośredniej wysyłki towarów i ograniczenie długości transportu.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
SCOOT&RIDE
Producent
zamknij