UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

LICZNIKI ROWEROWE

Jesteś zapalonym cyklistą i chcesz wiedzieć, jaką trasę pokonałeś na swoim ulubionym rowerze? Albo z jaką prędkością jedziesz w danej chwili? Bądź zawsze znać dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia jazdy rowerem? A może nie potrafisz rozstać się z zegarkiem i wszystko musisz zrobić w odpowiednim przedziale czasowym? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to liczniki rowerowe Bontrager i Cateye, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu, są właśnie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

 

Dzięki licznikowi rowerowemu zawsze będziesz wiedzieć, ile kilometrów przejechałeś i w jakim czasie pokonałeś tę odległość. Skontrolujesz temperaturę powietrza oraz będziesz znać godzinę i zawsze zdążysz wrócić na czas. Liczniki rowerowe mogą być bezprzewodowe lub przewodowe, montowane zazwyczaj do tylnego koła. Wszystkie dostępne produkty są bezpieczne i wysokiej jakości.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij