UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Gogle narciarskie

Gogle narciarskie dla dzieci, kobiet i mężczyzn produkowane przez firmę Poc i Rossignol są niezbędnym elementem stroju każdego narciarza, bez względu na to, czy jest on początkującym miłośnikiem białego szaleństwa, czy też zaawansowanym sportowcem. Wszystkie gogle narciarskie mogą być wykorzystywane w różnych warunkach pogodowych, gdyż doskonale chronią zarówno przed oślepiającym słońcem, jak i zimnym wiatrem i śniegiem. Regulacja gogli umożliwia ich dokładne dopasowanie do kształtu głowy i gwarantuje wysoki komfort ich użytkowania. Gogle są bardzo wygodne również dlatego, że są wyposażone w dolny i górny system wentylacji, który zapobiega zbieraniu się pary i kropli wody w ich wnętrzu. Firmy Rossignol i Poc produkują także modele, w których stosuje się dodatkową piankę, będącą doskonałą ochroną przed otarciami twarzy i głowy podczas długiego użytkowania sprzętu. Wszystkie modele gogli narciarskich cechują się unikalną grafiką i kolorystyką.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij