SPODENKI ROWEROWE

Jazda na rowerze wymaga odpowiedniej odzieży. Niby można się bez niej obyć, ale po co się męczyć? Spodenki rowerowe wykonane z myślą o tej formie aktywności pozwalają na dużo wygodniejszą jazdę, a jednocześnie znakomicie odprowadzają wilgoć i wykazują dobrą oddychalność, co przydaje się szczególnie mocno w trakcie długich tras, zawodów lub po prostu w trakcie jazdy w upalne dni.

 

W Agasport można nabyć zarówno spodenki rowerowe damskie, jak i męskie. Dostępne są warianty krótkie (ala bokserki), jak i długie, z szelkami, niektóre również z wkładką. Sięgamy po modele takich firm, jak Shimano, Accent, czy Merida, a więc firm, które bez wątpienia wiedzą jak powinno się robić odzież przeznaczona do jazdy na rowerze.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij