UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Kije narciarskie

Narciarstwo to w Polsce jeden z najpopularniejszych sportów zimowych. Ale do jego uprawiania nie wystarczą same narty, potrzebne są jeszcze dodatkowe akcesoria, w tym kijki narciarskie. Te zaś – niezależnie od tego, czy chodzi o biegowe, czy zjazdowe – powinny być lekkie i wytrzymałe. Dobrze też, gdy ich uchwyty są wygodne w trzymaniu.

 

Gdzie kupić kije narciarskie spełniające takie wymagania? Chociażby u nas, w krakowskim Aga Sporcie. Nasz sklep narciarski oferuje kijki Rossignol, używane i chwalone przez narciarzy w wielu krajach Europy, sprawdzone na licznych stokach przez fanów zimowego szaleństwa.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
długość
Producent
zamknij