UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

OLEJE - SMARY - NARZĘDZIA

Rower to pasja wymagająca stałej uwagi. Chwila dekoncentracji podczas jazdy może zakończyć się kontuzją, a zaniedbanie sprzętu może prowadzić do awarii dwukołowca. O ile nie mamy lekarstwa na pierwszą ewentualność, to w drugiej możemy Ci pomóc oferując narzędzia do konserwacji roweru. Tę kategorię otwierają oleje oraz smary renomowanej marki Finish Line. Odtłuszczacz przyda się do usunięcia zaschniętego brudu i zużytego smaru - także z delikatnych, gumowych części oraz z odzieży kolarskiej. Wysokogatunkowe oleje syntetyczne z teflonem precyzyjnie docierają do smarowanych części, tworząc powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem. Smary teflonowe zapewnią natomiast ochronę przed zawilgoceniem i rdzewieniem metalowych części, a także zwiększą ich trwałość dzięki niskim współczynnikom tarcia. 

 

Każdy rowerzysta w swoim ekwipunku powinien mieć asa atutowego w postaci wielofunkcyjnego klucza. Tak w czasie jazdy, jak i na zapleczu swojego garażu. W ofercie AgaSport nie mogło zabraknąć tego podstawowego oręża kolarza w walce z usterkami.

 

Sprawdź wielofunkcyjne klucze marki Shimano, które dzięki niewielkim rozmiarom i niedużej wadze z powodzeniem można zabrać ze sobą na dłuższe wycieczki. Kompaktowe klucze rowerowe umożliwią łatwą kalibrację poszczególnych części roweru pozwalając wrócić Ci na trasę i w pełni cieszyć się z frajdy pedałowania.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij