UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

SAKWY I TORBY ROWEROWE

Wielofunkcyjne torby i sakwy rowerowe są wykonane z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne. Wodoodporne materiały użyte do ich wykonania sprawiają, że mogą być one używane nie tylko podczas ładnej pogody, ale także w zimie czy podczas jazdy leśnymi, mokrymi ścieżkami. Praktyczne torby na rowery posiadają liczne kieszenie i schowki, w których można przewozić zarówno duże, jak i małe przedmioty. Z powodzeniem można je wykorzystywać podczas kilkudniowych wycieczek na jednośladach. Sakwy rowerowe i torby mogą być montowane na bagażniku lub na ramie w zależności od typu. Są one lekkie, dzięki czemu nie zwiększają znacząco wagi roweru. Ponadto wyposażono je w pasy odblaskowe zwiększające widoczność rowerzysty.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij