UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

ODŻYWKI-ŻELE-BATONY

Każdy, kto kiedykolwiek parał się sportem wytrzymałościowym, wie, z czym wiąże się długotrwały wysiłek fizyczny. To walka z samym sobą, własnymi ograniczeniami, samotnością, słabościami organizmu. To próba dla umysłu i ciała. Tej pierwszej możesz sprostać przeciwstawiając jej cechy swojego charakteru. Drugiej, aplikując regularny trening i odżywki w czasie wysiłku. 

 

W naszej ofercie posiadamy odżywki, żele i batony marki SIS, które z powodzeniem pozwolą odzyskać energię i wiarę w zwycięstwo nad samym sobą. To zastrzyk siły w łatwo przyswajalnej formie i optymalnej dawce, która pozwoli na odbudowanie mocy jeszcze w czasie startu. W zależności od postaci, odżywki mogą pełnić różne role: pobudzać - np. żele z kofeiną, wyrównywać poziom składników wykorzystanych podczas wysiłku - np. żele energetyczne izotoniczne lub budować zapasy energii przed zawodami - np. batony energetyczne.

 

Posiadamy także zestaw odżywek, który posiada wszystkie wspomniane produkty, a do tego jeszcze zawiera poręczny bidon. Lekkie, nie wymagające zastosowania dodatkowych składników (np. wody) żele i batony to kapitalne rozwiązanie dla biegaczy, kolarzy, narciarzy, pływaków, podróżników i regularnych bywalców siłowni. 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Producent
zamknij