UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

CZĘŚCI ROWEROWE

Sport rowerowy stawia wysokie wymagania nie tylko kolarzom, ale także ich rowerom. Jako oddani miłośnicy jednośladów napędzanych siłą mięśni doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet najbardziej niezawodny sprzęt ma prawo się zepsuć, kiedy używasz go z pasją. Dlatego też w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć części zamiennych do roweru, bez których nie obejdzie się zaplecze żadnego garażu.

 

W naszym asortymencie mamy: koła szosowe, opony, dętki, chromowane kasety ośmio- i dziewięciorzędowe, hamulce hydrauliczne czy przerzutki przednie i tylne. Dla bardziej zaawansowanych cyklistów przygotowaliśmy pedały SPD, które pozwalają przypiąć buty do pedałów. Nie zapomnieliśmy również o mechanizmach korbowych i łańcuchach rowerowych, które współpracują nawet z dziesięciorzędowymi kasetami. Łańcuchy o wysokiej odporności na zerwanie oraz inne części rowerowe mogą być montowane w rowerach MTB, trekingowych oraz szosowych.

 

Wszystkie oferowane w AgaSport części rowerowe dostarczane są przez klasowe marki rozpoznawalne w warsztatach rowerowych na całym świecie - Shimano oraz Maxxis. 

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Rozmiar koła:
Producent
zamknij