UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

ZAMKNIĘCIA ROWEROWE

Bezpieczeństwo to podstawa. Każdy rowerzysta powinien zadbać przede wszystkim o swoje zdrowie i zrobić wszystko, co w jego mocy, by uchronić się przed potencjalnymi kontuzjami. W tym celu warto wyposażyć się nie tylko w kask rowerowy, ale również zadbać o niezawodność swojego pojazdu. Jednak bezpieczeństwo w sporcie rowerowym ma także drugi wymiar - bezpieczeństwo samego pojazdu.   


Sprawdź ofertę zamknięć rowerowych, które przygotowaliśmy dla Ciebie na AgaSport.pl. Są wśród nich kłódki rowerowe z prawdziwego zdarzenia, które zminimalizują ryzyko wpadnięcia Twojego roweru w niepowołane ręce. Zamknięcia rowerowe marki Kryptonite to wyznacznik standardu bezpieczeństwa. Wśród produktów w tej kategorii mamy zarówno zamknięcia typu U-lock wykonane z utwardzanej stali oraz zamknięcia łańcuchowe. Te drugie posiadają specjalną osłonę, która chroni ramę przed zarysowaniami. Wśród zapięć rowerowych dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdziesz kłódki o różnej długości, dzięki czemu każdy rowerzysta będzie mógł znaleźć wśród nich zabezpieczenie odpowiadające jego potrzebom.


Kup już dziś sprawdzone zapięcie rowerowe i miej pewność, że Twój rower będzie na Ciebie czekał dokładnie w tym miejscu, w którym go pozostawiłeś. 

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij