UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

BUTY ROWEROWE MĘSKIE SPD

Obuwie SPD to wyróżnik tych, którzy jazdę na rowerze traktują na poważnie. Z myślą o nich przygotowaliśmy pokaźny zestaw butów SPD marki Shimano, które pozwolą Ci przenieść rowerowe hobby na wyższy poziom. Buty wykonane z nienagannej jakości materiałów pozwolą Ci cieszyć się większą efektywnością pedałowania i komfortem z jazdy, którego do tej pory nie doświadczyłeś.

 

W naszej kolekcji posiadamy turystyczne, szosowe i sportowe buty SPD. Pierwsze z nich są na tyle elastyczne, że, oprócz pedałowania, z powodzeniem możesz w nich przechadzać się na krótkich dystansach np. podczas zwiedzania w czasie postoju. Obuwie szosowe z kolei mają bardziej sportową charakterystykę - cechuje je twardsza konstrukcja, dzięki której lepiej przenoszą siłę mięśni na pedały i zwiększają wydajność pedałowania. Natomiast buty SPD o przeznaczeniu sportowym sprawdzą się przede wszystkim w dynamicznej jeździe cross-country.

 

Niezależnie od tego, który z modeli wybierzesz, z butami SPD marki Shimano masz pewność pierwszorzędnej wygody jazdy. Oddychające komponenty pozwolą stopie dłużej pozostać suchą, a wygodne wkładki jeszcze lepiej zamortyzują ewentualne wstrząsy.  

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij