UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Narty zjazdowe Rossignol Pursuit - 100, 300, 400, 700 Ti

Rossignol to francuska legenda na rynku sprzętu narciarskiego, której produkty od lat wybierane są przez profesjonalnych sportowców. Jeżeli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę z narciarstwem, zwróć uwagę na pozostałe narty z serii Rossignol Pursuit, które również stanowią doskonałe połączenie wygody i uniwersalności. Sprawdź, czym wyróżniają się te modele!

Narty zjazdowe Rossignol Pursuit 100

Na pierwszy ogień bierzemy podstawowy model z serii Pursuit – narty Rossignol Pursuit 100, które są odpowiednie do jazdy na przygotowanych trasach. Sprzęt ten jest bardzo wygodny i łatwy w prowadzeniu, dzięki czemu jest wybierany jest zarówno przez początkujących, jak i średniozaawansowanych zawodników pragnących udoskonalać swoją technikę carvingową.
Konstrukcja nart Rossignol Pursuit 100 bazuje na takich rozwiązaniach jak technologia Prop Tech zmniejszająca sztywność poprzeczną oraz ułatwiająca kontrolę nad sprzętem podczas zjazdu. Innowacyjny profil Power Turn Rocker gwarantuje natomiast szybką i skuteczną inicjację skrętów, a także stabilność podczas trzymania krawędzi.
Najważniejsze parametry techniczne nart Rossignol Pursuit 100 to:
 • długość: 163 cm;
 • promień: 13 m;
 • taliowanie: 126-74-111.
 

Narty zjazdowe Rossignol Pursuit 300

Rossignol Pursuit 300 to kolejne ciekawe narty carvingowe, które polecane są średnio zaawansowanym zawodnikom jeżdżącym na przygotowanych trasach. O stabilność podczas jazdy na twardych stokach dba zaawansowana technologia Carbon Alloy Matrix wykorzystująca mieszankę lekkiego włókna węglowego i bazaltowego.
Najważniejsze parametry techniczne nart Rossignol Pursuit 100 to:
 • długość: 170 cm;
 • promień: 14 m;
 • taliowanie: 126-74-110.
 

Narty zjazdowe Rossignol Pursuit 400

Rossignol Pursuit 400 to sprzęt stworzony z myślą o średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzach, dla których liczy się nie tylko niezwykła moc i precyzja podczas zjazdów, ale także dobra zabawa na stoku. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli mamy tu do czynienia z technologią Prop Tech, która gwarantuje adaptacyjny flex i lepszy kontakt z krawędzią. Ważnym elementem jest również carbonowy płaszcz, który odpowiada za świetną sprężystość oraz lekkość podczas jazdy.
Najważniejsze parametry techniczne nart Rossignol Pursuit 400 to:
 • długość: 163 cm;
 • promień: 13 m;
 • taliowanie: 126-74-110.
 

Narty zjazdowe Rossignol Pursuit 700 TI

Nowe narty Rossignol Pursuit 700 TI to zaawansowany sprzęt carvingowy dla profesjonalistów, którzy chcą cieszyć się precyzyjną i stabilną jazdą na przygotowanych trasach. Model ten wyróżnia się innowacyjną konstrukcją, która łączy solidny rdzeń topolowy z dwiema warstwami titanalu. Dodatek włókien karbonowo-bazaltowych zapewnia wyjątkowe trzymanie i świetne odbicie podczas wyskoku.
Najważniejsze parametry techniczne nart Rossignol Pursuit 700 TI to:
 • długość: 177 cm;
 • promień: 15 m;
 • taliowanie: 127-73-109.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.