UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Przerzutka tylna SHIMANO z serii GRX

Shimano GRX to jedna z najlepszych grup osprzętu w ofercie tego japońskiego producenta akcesoriów rowerowych, która zapewnia nie tylko ergonomiczną jazdę po żwirze, ale także wieloletnią niezawodność i stabilny układ napędowy. Elementy należące do serii GRX dedykowane są głównie pasjonatom jazdy szosowej, którzy potrzebują sprawdzonego sprzętu do jazdy na wyboistym terenie. Zobacz, jakie przerzutki tylne Shimano GRX możesz wybrać do swojego roweru!
 

Przerzutka tylna Shimano GRX RD-RX400

Na początek kilka słów o przerzutce tylnej Shimano GRX RD-RX400, która przeznaczona jest do wszystkich typów rowerów gravelowych z napędem 10-rzędowym. W modelu tym zastosowano zintegrowany mechanizm stabilizatora łańcucha, który świetnie sprawdza się podczas jazdy w trudnym terenie, gwarantując cichą i płynną pracę układu zmiany przełożeń. Dzięki niemu łańcuch nie obija się i nie spada, co zapewnia rowerzyście komfortowe warunki do jazdy.

Warto również dodać, że  przerzutka tylna GRX 400 posiada przełącznik napinacza łańcucha Shadow RD+, który przydaje się podczas jazdy po wyboistej nawierzchni. Jego zadaniem jest ochrona przed zbędnym podskakiwaniem i obijaniem się łańcucha o ramę roweru. A jakie opinie o Shimano GRX RD-RX400 przeważają wśród właścicieli jednośladów z tą przerzutką? Ich zdaniem, jest to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy w zróżnicowanym terenie. Przerzutka Shimano GRX RX400 Groupset 2x10-speed umożliwia im precyzyjną zmianę biegów oraz korzystanie z wbudowanego regulatora napięcia.
 

Przerzutka tylna Shimano GRX RX810

Drugą ciekawą propozycją jest przerzutka tylna Shimano GRX RX810, która opracowana została z myślą o gravelach z 11-rzędowymi napędami. Produkt ten jest kompatybilny ze wszystkimi kasetami szosowymi, które wyposażone są w dolną zębatkę o maksymalnym zakresie 34T. Podobnie jak w przypadku GRX 2x10 RX400, ten model również posiada mechanizm stabilizatora łańcucha, dzięki czemu przerzutka doskonale radzi sobie podczas jazdy na każdym podłożu.

Przerzutka tylna Shimano GRX RX810 pracuje precyzyjnie i cicho, a wdrożona w niej technologia Shimano Shadow RD+ zmniejsza uderzenia łańcucha o rurę tylnego trójkąta, co ogranicza ryzyko spadania łańcucha podczas jazdy. Warto również dodać, że zarówno stabilizator, jak i sprzęgło w przerzutce Shimano GRX RX810 można w każdej chwili włączać lub wyłączać, w zależności od indywidualnych preferencji kolarza oraz terenu, na jakim się znajduje.
 

Przerzutka tylna GRX 600

Na koniec prezentujemy lekką, kompaktową przerzutkę tylną GRX 600, która zapewnia precyzyjną zmianę biegów zarówno na żwirowych, jak i wyboistych szlakach. Miłośnicy jazdy po szutrowych trasach otrzymują osprzęt przeznaczony do napędów 11-rzędowych, którego głównym atutem jest technologia Shimano Shadow RD+. 

Jak widać, bez względu na to, na jaki model przerzutki Shimano GRX się zdecydujemy, w każdym przypadku możemy liczyć na skuteczne zabezpieczenie łańcucha przed niepożądanym uderzaniem o ramę roweru.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.