UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Rowery woom 1 i woom 1 plus - specyfikacja i opis. Jaki wybrać, używany czy nowy? 

W ostatnich latach zauważyć można prawdziwy boom na rowerki biegowe. Dzięki temu niewielkich rozmiarów sprzętowi maluch może ćwiczyć równowagę i koordynację, a także wzmacnia mięśnie, które będą mu potrzebne do dalszej nauki jazdy na rowerze. Każdy rodzic dwulatka zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć rower, który będzie pasować do ich pociechy. Z pomocą przychodzi im austriacka marka woom, która oferuje lekki rowerek biegowy woom 1. Zobacz, czym wyróżnia się ten model i dlaczego powinieneś go wybrać dla swojego dziecka.

KLIKNIJ W PONIŻSZE ZDJĘCIE I KUP TERAZ ROWEREK WOOM 1!
rower woom 1

KLIKNIJ W PONIŻSZE ZDJĘCIE I KUP TERAZ ROWEREK WOOM 1 PLUS!
rower woom 1 plus
 

Rowerek woom 1 – specyfikacja

Rowerek biegowy woom 1 jest jednym z najmniejszych rowerków biegowych dostępnych obecnie na rynku, który pozwala na rozpoczęcie jazdy nawet 18-miesięcznym maluchom. Ze względu na możliwość regulacji siedziska sprzęt ten jest odpowiedni dla dzieci o wzroście od 82 do 100 cm. To jednak nie jedyny element konstrukcyjny tego modelu, który zasługuje na szczególną uwagę rodzica. Rowerek woom 1 posiada niski przekrok, który ułatwia najmłodszym wsiadanie i odpychanie się nogami. Przemyślana geometria roweru pomaga dziecku utrzymać się w pozycji pionowej, co jest idealnym rozwiązaniem dla tych maluchów, które dopiero uczą się jazdy na biegówce.

Cała konstrukcja rowerka biegowego woom 1 wykonana została z lekkich, wytrzymałych materiałów, co dodatkowo podwyższa komfort jazdy. Waga roweru woom 1 wynosi zaledwie 2,95 kg, dzięki czemu rodzic nie musi dźwigać ciężkiego sprzętu w sytuacji, gdy maluch będzie zmęczony rowerową przygodą. Co ważne, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych rower woom 1 wyposażony został w hamulec ręczny i ogranicznik skrętu (z możliwością zdejmowania), który jest ważny przede wszystkim na początkowym etapie nauki jazdy na rowerze.
 

Woom 1 plus – ergonomiczna biegówka dla starszaka

Warto pamiętać, że rowerek woom 1 jest stosunkowo mały, dlatego jeżeli Twoje dziecko jest wyższe lub zaczyna jazdę na biegówce dopiero po ukończeniu 3. roku życia, to znacznie lepszym rozwiązaniem będzie dla niego wybór roweru woom 1 plus. Ta 14-calowa biegówka zaprojektowana została z myślą o dzieciach o wzroście 95-110 cm, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jazdą na rowerze i swobodnie poruszać się po okolicy. Konstrukcja roweru biegowego woom 1 plus jest zbliżona do niższego modelu. Różnicą jest tu jednak waga – woom 1 plus jest nieco cięższy i waży 4,2 kg.
 

Rower woom 1 – używany czy nowy?

Rowerek biegowy woom 1 to sprzęt, który skradł serca nie tylko dzieci, ale i rodziców, którzy mogą mieć pewność, że ich maluch w bezpieczny sposób uczy się jazdy na swoim pierwszym rowerze. Niestety, tym, co często wstrzymuje ich przed zakupem tego sprzętu, jest wysoka cena. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na wybór używanego roweru woom 1. Jeśli jednak zależy Ci na jakości oraz gwarancji, zdecydowanie bardziej polecamy zakup nowego modelu niż używanego. Tym bardziej, że jest to produkt, z którego korzystają dzieci - dlatego bezpieczeństwo powinno być priorytetem przy jego wyborze. 

Drugą opcją jest skorzystanie z programu wymiany rowerów upCYCLING, polecanego przede wszystkim dla tych osób, które planują w przyszłości zakup większego roweru woom dla swojego dziecka. W sytuacji, gdy maluch wyrośnie już z rowerka biegowego woom 1, wystarczy zwrócić stary, ale wciąż sprawny technicznie sprzęt i wybrać większy, a firma zwraca 40% ceny zakupu starego roweru.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.