DAMSKIE

Gdy sporty zimowe wciągną na tyle, że wyjazdy na narty stają się każdej zimy w miarę regularne, warto zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości. Z naszej strony wszystkim paniom polecamy narty damskie Rossignol , gdyż sprawdzają się w tym zakresie doskonale. Świetny projekt, dobrze skonstruowane wiązania , ładny design – czegóż chcieć więcej?

 

Wśród polecanych przez nas modeli są m.in. narty damskie Rossignol Famous, Experience, Attraxion i Temptation . Z bezpiecznymi wiązaniami i w atrakcyjnych cenach – zachęcamy, bo naprawdę warto po nie sięgnąć, gdy na poważnie traktuje się zimowe sporty.

 

W razie problemów z dobraniem odpowiednich nart damskich zachęcamy do zadawania pytań, chętnie pomożemy w wyborze czegoś, co będzie idealnie odpowiadać potrzebom i umiejętnościom zjazdowym. Dzięki nam jazda na stoku stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Długość nart
Producent
zamknij