UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

DĘTKI

Jeśli często jeździsz na dwóch kółkach, doskonale wiesz, że warto być przygotowanym na różne usterki w rowerze. Jednym z najczęstszych problemów, z którymi borykają się cykliści są przebite dętki rowerowe. Czy jest wśród nas ktoś, kto ustrzegł się popularnego "kapcia"? Zgodnie z prawem Murphy'ego awaria zdarza się zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też dętka rowerowa jest jedną z tych części zamiennych, którą zawsze warto mieć na podorędziu.

 

W sklepie AgaSport.pl sprzedajmy markowe dętki rowerowe firmy Maxxis dla kół o średnicy 26”, 27,5” i 28” oraz różnych rozmiarach szerokości. Dysponujemy również dętkami dedykowanymi rowerom szosowym o sportowym przeznaczeniu. Produkty w tej kategorii dostępne są w dwóch typach zaworów - samochodowym Schrader i Presta. Łatwość montażu i pierwszorzędna jakość gumy, z której zostały wykonane dętki z pewnością zadowolą nawet najbardziej wytrawnych cyklistów.

 

Spraw sobie dętkę rowerową z prawdziwego zdarzenia i zyskaj bezcenną pewność w razie W na nawet najdalszych trasach.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij