JUNIOR

Solidne narty dla dziecka przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Modele dziewczęce i chłopięce odróżniają się od siebie dzięki unikatowej, kolorowej grafice, która nadaje im niepowtarzalny wygląd. Lekkie narty dziecięce stworzono z myślą o juniorach, którzy będą uczyć się pierwszych skrętów i jeździć na łatwych, bezpiecznych stokach. Narty dziecięce przystosowane są do wiązań junior.

 

Wszystkie modele mają odpowiednią twardość, która pozwala na korzystanie z nich nawet przez kilka sezonów. Solidne narty dla dziecka stanowią doskonałą bazę do dalszej nauki jazdy na dwóch deskach, gdyż pozwalają na wyrabianie w sobie prawidłowych zachowań i nawyków, które rzutują na późniejszą jazdę małego narciarza. Z nart dziecięcych o rekreacyjnym charakterze mogą korzystać nawet najmłodsi juniorzy i juniorki.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Długość nart
Producent
zamknij