UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

ŁAŃCUCHY

Łańcuchy do rowerów pasują do 6-7-8-9 rzędowych zębatek używanych w każdym typie roweru. Solidne i wytrzymałe materiały zapewniają ich długoletnią trwałość nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu, w tym przy jeździe rowerami MTB po wyboistych i stromych górskich szlakach lub przy zjazdach downhillowych. Łańcuch do roweru może być wyposażony w oryginalny sworzeń do zakuwania ogniw, dzięki czemu samodzielne czyszczenie i konserwacja elementu są znacznie łatwiejsze i zajmują mniej czasu.. Nowe sworznie gwarantują także, że łańcuchy do rowerów są o 50 procent odporniejsze na zerwanie podczas jazdy z dużym obciążeniem pod dużym kątem nachylenia. Łańcuchy rowerowe składają się ponadto ze 114 lub 116 ogniw. Ich dużą zaletą jest możliwość wymiany poszczególnych ogniw bez konieczności wymiany całego łańcucha, co sprawia, że koszty serwisowania elementu są znacznie niższe niż w przypadku łańcuchów gorszej klasy. 

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij