UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

OPONY

Opony do roweru to jeden z podstawowych czynników wpływających na jakość jazdy na dwukołowcu. Dobrze dobrane opony - do preferencji rowerzysty, ale przede wszystkim do specyfiki terenu, po którym się poruszamy - mają pierwszorzędne znaczenie dla wrażeń z jazdy. Szerokość opony i rodzaj bieżnika to podstawowe parametry, które musisz uwzględnić decydując się na wybór opony do roweru. Równie istotny jest także rozmiar obręczy, do których dopasujesz swoją oponę. Jednak te wytyczne to nie wszystkie zmienne, na które warto zwrócić uwagę.

 

Opony rowerowe dostępne na AgaSport.pl są wyposażone także w dodatkowe systemy (np. wkładka antyprzebiciowa, zwiększenie trzymania na zakrętach), które poprawiają efektywność jazdy i podniosą przyjemność prowadzenia roweru.

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz opony do sportowej jazdy po szosach, jazdy po mieście, a także jazdy w zróżnicowanym terenie. Najlepszej jakości opon do rowerów dostarcza nam amerykańska firma Maxxis, która od lat słynie z zaawansowanych produktów ogumienia dla rowerów i nie tylko. 

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Rozmiar koła:
Producent
zamknij