UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

PEDAŁY ROWEROWE

Pedały rowerowe to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów roweru, część, bez której trudno sobie wyobrazić konstrukcję dwukołowca. To m.in. dzięki pedałom siła nóg wprawia w ruch dwukołowy pojazd. W naszym sklepie internetowym dla rowerzystów nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru pedałów rowerowych. W swoim asortymencie posiadamy tradycyjne pedały aluminiowe przeznaczone do rekreacyjnej jazdy oraz pedały typu SPD adresowane do bardziej zaawansowanych kolarzy. Pedały zatrzaskowe są ponadto dzielone na dwie kategorie: dla rowerów szosowych i górskich.

 

Jakie pedały wybrać? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie kierując się swoim stylem jazdy. Dla osób, które nie potrafią się zdecydować, proponujemy plastikowe nakładki, które można zakładać na pedały SPD i swobodnie używać ich podróżując w zwykłym obuwiu. Wymagającym kolarzom i miłośnikom bardziej agresywnej jazdy proponujemy pokaźny wybór pedałów SPD marki Shimano, jednego z światowych liderów rynku rowerowego.

 

Sprawdź ofertę AgaSport.pl w kategorii pedałów rowerowych, dobierz swój model i czerp jeszcze większą przyjemność z jazdy na rowerze. 

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij