UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Ski-mojo
Ski-mojo

Ski-mojo

Producent:SIDAS
3150,00

Najniższa cena z 30 dni przed rozpoczęciem promocji -

Dostępny na sklepie
więcej o dostępności i dostawie
  • Najtańsza forma dostawy: Kurier DPD - 0,00 zł
  • Przewidywany czas wysyłki: 23 kwietnia 2024
Wybierz ski-mojo
- wybierz -
  • GOLD

Opis produktu

Odkryj wszystkie zalety narciarstwa rozszerzonego z egzoszkieletem Ski~Mojo

PRZYJEMNOŚĆ

Znacznie zmniejsza ból (kolan, bioder i pleców) bez uszczerbku dla przyjemności z użytkowania.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Opóźnia zmęczenie mięśni, dzięki czemu możesz jeździć na nartach dłużej, każdego dnia.

WYDAJNOŚĆ

Absorbuje wstrząsy i wibracje oraz zwiększa kontakt narty ze śniegiem, zapewniając lepszą kontrolę trajektorii.

BEZPIECZEŃSTWO

Dłuższe utrzymywanie rezerwy mięśniowej w nogach zmniejsza ryzyko upadków.

O Ski~Mojo

Ski~Mojo to coś więcej niż tylko orteza kolana dla kontuzjowanych narciarzy. To orteza nowej generacji (a dokładniej egzoszkielet), która może być używana przez wszystkich narciarzy, zwiększając dziesięciokrotnie wydajność i przyjemność z jazdy.

Dodatkowa wytrzymałość i moc, którą zapewnia, opóźnia zmęczenie tak bardzo, że można jeździć na nartach w 100% sportowo i przyjemnie dzień po dniu, z jeszcze większą wydajnością. Ponadto wszelkie bóle stawów (kolan, bioder lub pleców) lub bóle mięśni są znacznie zmniejszone lub znikają.

Dzięki Ski~Mojo trajektorie jazdy stają się jeszcze bardziej precyzyjne dzięki zwiększonemu odbiciu nart. Ten egzoszkielet sprawi, że trudno będzie za Tobą nadążyć!

Ski~Mojo sprawia, że jeździsz lepiej i dłużej. Właśnie dlatego ponad 92% osób, które wypróbowały Ski~Mojo, stwierdziło, że są “pod wrażeniem i entuzjastycznie nastawione”.

Jak działa Ski~Mojo

Ski~Mojo to mechanizm oparty na bardzo mocnej, regulowanej sprężynie, która zmniejsza ciężar odczuwany przez nogi o 1/3. Ściskając sprężyny podczas fazy zgięcia, przywraca energię i dziesięciokrotnie zwiększa siłę mięśni podczas wyprostu.

Efekt amortyzacji sprężyn redukuje wstrząsy i wibracje, zmniejszając nacisk na kolana i odciążając biodra i plecy.

Zginanie kolan wymaga niezauważalnego dodatkowego wydatku energii. Ta dodatkowa praca ścięgien podkolanowych, w połączeniu ze zmniejszonym skurczem mięśnia czworogłowego, ma tendencję do ochrony więzadeł krzyżowych.

Produkcja kwasu mlekowego, który czyni mięśnie nieefektywnymi, będzie opóźniona i ograniczona. Zmniejsza to ryzyko wypadków związanych ze zmęczeniem i bolesnością mięśni.POPRAW WYDAJNOŚĆ
ZMNIEJSZ BÓL
CHROŃ SWOJE KOLANA
ZWIĘKSZ BEZPIECZEŃSTWOPOPRAW WYDAJNOŚĆ JAZDY NA NARTACH

Pomnóż swój czas jazdy na nartach przez 4! Kto nie marzył o tym, by poprawić swoje osiągi i jeździć na nartach dłużej z większą intensywnością?

Nawet jeśli jesteś w doskonałej kondycji fizycznej i odpowiednio wytrenowany, przyjemność ze ślizgania się jest nienasycona i rośnie wraz z intensywnością. Tak długo, jak nachylenia są znaczne, mięśnie czworogłowe w końcu się rozgrzeją i będziesz musiał zrobić sobie przerwę, aby poziom kwasu mlekowego spadł. Robienie przerw, gdy chcesz, na przykład w celu podziwiania krajobrazów, jest zawsze pozytywne, ale przerwa wymuszona zmęczeniem łamie rytm.

Biorąc na siebie około 1/3 masy ciała, Ski~Mojo pozwala mięśniom czworogłowym pracować mniej nad mocą, a bardziej nad wytrzymałością.

Wyobraź sobie, że czujesz się lżejszy. Mięsień czworogłowy, który musi się kurczyć, aby oprzeć się naciskowi lub podciągnąć (faza wyprostu), jest mniej obciążony. Ruch jest taki sam, więc mięsień pracuje w ten sam sposób, ale oszczędza energię (35 do 40%). Ta zaoszczędzona energia będzie faktycznie przechowywana i uwalniana przez cały czas trwania wysiłku. Innymi słowy, użytkownik Ski~Mojo poczuje się lżejszy i będzie w stanie połączyć więcej skrętów lub włożyć w nie więcej intensywności i amplitudy, zanim poczuje wzrost kwasu mlekowego (a tym samym pieczenie ud).

ZMNIEJSZ BÓL MIĘŚNI W TRAKCIE JAZDY NA NARTACHGdy tylko będziesz gotowy do jazdy na nartach, wystarczy nacisnąć przyciski aktywacyjne, aby uruchomić Ski~Mojo dzięki dwóm mocnym sprężynom.Moc tych sprężyn można bardzo łatwo regulować, a jeśli postępuje się zgodnie z instrukcjami regulacji opisanymi w instrukcji obsługi, około 1/3 masy ciała jest przejmowana przez system i przenoszona bezpośrednio z miednicy na buty.

Bez wątpienia zauważyłeś, że gdy jesteś w ruchu i wykonujesz serię zakrętów, twoje odczucie ciężaru jest zwielokrotnione przez współczynnik, który zależy od prędkości i promienia skrętu. Podczas gdy konwencjonalna orteza zapewnia jedynie boczne wsparcie dla kolana, to właśnie zmniejszenie nacisku pionowego mechanicznie prowadzi do znacznego zmniejszenia bólu kolana, a nawet, w przypadku niektórych osób, do całkowitego zaniku takiego bólu.

Co więcej, sprężyny działają również jako amortyzatory, pochłaniając wszelkie nierówności na stoku. Ski~Mojo pozwala na bardziej elastyczną jazdę na nartach. Zmniejsza również obciążenie bioder i pleców.

Ponad 20 000 narciarzy zaadoptowało Ski~Mojo i poleca je swoim znajomym. Jeśli zastanawiasz się, czy to rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku, wiemy, że odpowiedź brzmi TAK w ponad 95% przypadków, ale jeśli jesteś sceptyczny, wypróbuj je i daj nam znać, co myślisz.

Należy jednak pamiętać, że podobnie jak wiele innych elementów wyposażenia zaprojektowanych w celu ułatwienia, wydłużenia lub zwiększenia bezpieczeństwa uprawiania sportu (na przykład rowery ze wspomaganiem elektrycznym), Ski~Mojo nie jest urządzeniem medycznym.

ROWERÓW MARKI GIANT, LIV, woom NIE WYSYŁAMY
TYLKO ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE
Powiadomienie o dostępności: Ski-mojo

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.