UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Narty Atomic Vantage – rodzaje, specyfikacja i opinie

Pierwsza wizyta w sklepie ze sprzętem narciarskim w większości przypadków wygląda podobnie. Klient przytłoczony dużym wyborem różnego rodzaju nart pyta o taki model, który będzie odpowiedni do jazdy w dosłownie każdych warunkach. Niestety, aż tak uniwersalnych nart nie ma, ale na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej modeli z kategorii narty All Mountain, które ze względu na specyficzną budowę są bliskie ideałowi. Przykładem tego są narty Vantage oferowane przez markę Atomic. Zobacz, czym wyróżniają się narty Atomic Vantage i jakie opinie krążą na ich temat wśród klientów.

Narty Atomic Vantage
 

Narty Atomic Vantage – jedna linia, a dwa zupełnie różne kierunki

Firma Atomic od wielu lat słynie z produkcji nart z grupy Race, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród doświadczonych narciarzy z całego świata. Równie ważną gałąź ich działalności stanowią narty rekreacyjne, po które z uwielbieniem sięgają kobiety pragnące udoskonalać swoje umiejętności narciarskie. Niestety, przez długi czas w asortymencie nart Atomic brakowało uniwersalnych z półki All Mountain, które dominowałyby nad konkurencyjnymi modelami. Sytuacja ta mocno zmieniła się po wprowadzeniu na rynek nowych nart Atomic Vantage.

Jako ciekawostka warto wspomnieć, że nazwa linii Atomic Vantage wzięła się od mało znanej w Polsce serii nart Vantage, które są nieco szersze od typowych nart All Mountain. Narty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać niezrównaną energię, moc, płynność prowadzenia oraz bardzo wysoki poziom sterowności. Efekt jest widoczny niemal od pierwszych chwil jazdy po przygotowanych stokach z ubitym śniegiem.
 

Narty Atomic Vantage – rodzaje

Narty Atomic Vantage dzielą się na dwie zasadnicze linie:
  • podstawowe narty Atomic Vantage – są szersze i mają większy rocker, w związku z czym świetnie radzą sobie podczas zjazdów w różnych warunkach, począwszy od świeżego, miękkiego śniegu, aż po utwardzony stok. Modele te znakomicie sprawdzają się głównie podczas jazdy poza trasą;
  • narty Atomic Vantage-X – zdecydowanie jedne z najpopularniejszych nart All Mountain w Polsce. Modele te są idealne dla osób, które chcą czerpać przyjemność z jazdy po ciężkim i mokrym śniegu, na nieubitych trasach, a także po miękkim puchu. Co ważne, są to wyjątkowo uniwersalne modele, po które można sięgać poza trasą, jak również na przygotowanym stoku. Ze względu na specyficzną konstrukcję są one jednak polecane głównie do jazdy na trasie. Wielu zawodników wybiera tego typu deski jako alternatywę dla nart z grupy Race, które mogą zapadać się w śniegu podczas pokonywania nierówności.
 

Narty Atomic Vantage – opinie

Użytkownicy nart Atomic Vantage są z reguły zgodni w swej opinii. Te wszechstronne deski pozwalają im cieszyć się komfortem i swobodą podczas jazdy poza wyznaczonymi szlakami, a przy tym umożliwiają doskonalenie techniki jazdy na twardym podłożu. Często możemy spotkać się również ze stwierdzeniem, że są to najlepsze narty All Mountain do jazdy po lodzie, gdy chcemy wykonywać agresywne skręty.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.