SZOSOWE

Lekkie rowery szosowe o opływowej, aluminiowej ramie przystosowane są do szybkiej i dynamicznej jazdy. Można korzystać z nich przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych, gdyż dostępne modele wyposażone są w lekkie i solidne błotniki, które chronią ubranie kolarza przed zabrudzeniem i zamoczeniem.

 

Niska waga rowerów szosowych jest wynikiem wykorzystania do ich produkcji widelców z włókna węglowego oraz wielu innych części o wadze niższej niż w przypadku ich tradycyjnych odpowiedników - producentem wielu komponentów jest uznana na rynku firma Shimano. Poszczególne rowery szosowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do wzrostu rowerzysty. Dostępne modele posiadają co najmniej 16 biegów. Są one również bardzo bezpieczne, dzięki użyciu do ich wykonania dobrych jakościowo hamulców.

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEGIANTKRYPTONITELANGELAZERLIVMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCROSSIGNOLSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Rozmiar ramy Merida
Rozmiar ramy Giant
Rozmiar koła:
Producent
zamknij