UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

PEDAŁY SZOSOWE SPD

Tysiące przejechanych kilometrów, setki godzin spędzonych na rowerowym siodełku, miliony spalonych kalorii, dziesiątki godzin poświęconych naprawie i konserwacji sprzętu. Jeden efekt w postaci progresu formy. Tak w skrócie wygląda żywot miłośnika jazdy na szosie. Co możesz zrobić, by go sobie nieco osłodzić? Postawić na sprzęt, dzięki któremu zwiększysz swoje osiągi.

 

Jednym z narzędzi, które przełożą się na zwiększenie osiągów z jazdy są zatrzaskowe pedały SPD dedykowane kolarzom jeżdżącym po nawierzchniach ulicznych. Dynamiczne jednostki treningowe, ostre podjazdy czy szybkie finisze, lotne premie to wszystko sytuacje, w których liczy się każdy obór korbą. Nie możesz sobie pozwolić na to, by nie wykorzystać pełni potencjału formy, nad którą pracujesz od dawna.

 

Sprawdź pedały SPD na szosę marki Shimano i miej pewność, że i tym razem dajesz z siebie 100%. Pedały w tej kategorii charakteryzują się regulowaną siłą wpięcia i wypięcia, łatwością konserwacji oraz szeroką platformą zapewniającą skuteczne przekazywanie nacisku i jeszcze bardziej efektywną jazdę. Produkty w tej kategorii idealnie komponują się z obuwiem marki Shimano, a ich duet zapewnia optymalne wykorzystanie siły generowanej przez ciało kolarza.  

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij