UWAGA !!! WLECIAŁY PROMOCJE NA WYBRANE MODELE ROWERÓW NAWET DO 20% ZAPRASZAMY
KoszykKonto
Tu jesteśmy
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Tanie narty męskie zjazdowe Fischer, Head, Volkl, Nordica

Zakup pierwszych nart zjazdowych może okazać się trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie wiesz, jaka długość narty jest Ci potrzebna i z jakiego typu wiązań powinieneś korzystać. Sprawy nie ułatwia również cena, która często jest czynnikiem przeważającym o zakupie konkretnego sprzętu. By ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy krótkie zestawienie najpopularniejszych modeli nart zjazdowych dla mężczyzn, które są nie tylko wygodne i wytrzymałe, ale także atrakcyjne cenowo. Zobacz nasze propozycje!

Tanie narty męskie zjazdowe Fischer, Head, Volkl, Nordica
 

Narty zjazdowe Fischer

Narty zjazdowe Fischer to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o tanie narty męskie zjazdowe. Wyróżnia je doskonałe połączenie tradycyjnej konstrukcji, nowatorskiego designu oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych, takich jak m.in. Sandwitch Sidewall Construction (gwarancja sztywności sprężystości) oraz Beech Poplar Wood Core (gwarancja stabilności i stosunkowo niskiej wagi sprzętu). Wśród modeli godnych uwagi wymienić należy narty męskie z serii RC4, przeznaczone dla zawodników preferujących jazdę siłową i pragnących jeździć prawidłowo pod względem technicznym.

Druga opcja dla zawodników poszukujących tanich, męskich nart zjazdowych to wszechstronny sprzęt z serii Curv, polecany do jazdy na przygotowanych stokach. W nartach Curv zastosowano technologię Triple Radius System, zapewniającą potrójne taliowanie oraz Character Size, która pozwala na dopasowanie długości nart do stylu jazdy zawodnika.
 

Narty zjazdowe Head

Narty zjazdowe Head to produkty cenione z uwagi na doskonałą jakość wykonania, lekkość i niezrównaną wytrzymałość. Przykładem tego są narty Head Supershape, które wybierane są przez doświadczonych i zaawansowanych narciarzy, jak również narty Head V-shape, z których mogą korzystać zarówno początkujący zawodnicy, jak i ci, którzy świetnie radzą sobie na stoku. Tym, co wyróżnia te tanie narty zjazdowe męskie, jest wyjątkowa manewrowość oraz wszechstronność.
 

Narty zjazdowe Volkl

Narty zjazdowe Volkl to kolejny przykład sprzętu narciarskiego, który cieszy się pozytywnymi opiniami wśród miłośników białego szaleństwa. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z atrakcyjnym designem i licznymi nowinkami technologicznymi sprawia, że są one wybierane przez zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Wśród modeli godnych uwagi wymienić tu należy tanie męskie narty zjazdowe Volkl RTM (Ride The Mountain), które skierowane są do średnio zaawansowanych narciarzy. Stanowią one znakomity kompromis pomiędzy stabilnością i sztywnością a kontrolą jazdy.
 

Narty zjazdowe Nordica

Narty zjazdowe Nordica to sprzęt idealny pod względem bezkompromisowej wydajności, niezawodności, sztywności oraz komfortu użytkowania. Z myślą o zaawansowanych narciarzach, którzy poszukują uniwersalnego sprzętu o sportowym charakterze, stworzone zostały tanie, męskie narty zjazdowe z linii Spitfire, które świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Alternatywą dla nich są narty zjazdowe Nordica Dobermann, które gwarantują wysoką wydajność, precyzję na stoku oraz płynność podczas skrętów.

Przeczytaj także:

Polecane marki

ACCENTCATEYECONTINENTALDALBELLODARTMOORFINISH LINEKNOGKRYPTONITELANGELAZERLOOKMAXXISMERIDANORTHWAVEPOCPRORESTRAPROSSIGNOLROWERY GIANTROWERY LIVscootandrideSHIMANOSIDASSIS Science in SportSR SUNTOURTHERM-ICTREZADOVOLKLWOOM
Masz pytania?Skontaktuj się z nami

AGA-SPORT czeka aby dobrać dla Ciebie produkty z naszej oferty. Jesteśmy w kontakcie pon-pt od 11.00 do 19:00, sob od 10:00 do 15:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby wybrać dogodny sposób komunikacji, napisz do nas lub zadzwoń.